Primele 105 echipe înscrise cu toate detaliile…

  1. TOATE UPDATE-URILE VOR FI EFECTUATE ÎN ZONA DEDICATĂ SPECIAL PE SITE, ADICĂ AICI: http://cityofdebate.ro/echipe/
  2. Luni 2 martie este data limită de înregistrare a unei echipe, conform variantei last-minute de înscriere, INCLUSIV cu datele completate în formularul de înscriere detaliată. AICI: https://docs.google.com/forms/d/1xcCaWpltTnMKfoMpx6rb3iJnXbkF5lU01vDE-CwZ83k/viewform Vă rugăm să verificați dacă există inexactități sau erori în tabelul cu primele 105 echipe care au completat acest formular și să ni le comunicați pe mail: guruianu@gmail.com, pentru  a le corecta până la acea dată. Mulțumim și vă așteptăm cu drag la Sfântu Gheorghe!
  3. Echipa               Club                Cazare       Responsabil    Vorbitor 1       Vorbitor 2         Vorbitor 3
  4. #lalăutari Argo Standard cămin Alina Ioana Macelaru Mircea Iordan Oana Nicorescu Elena Manole
    #varză Drago-BATE Standard cămin Vasiliu Doiniţa Duţă Andreea Diaconescu Cezara Croitoru Mara
    3 intr-o barca Central Last Minute cămin Radu Tiganas Irina Ivan Andreea Troneci Alina Stanescu
    A dat norocu’ peste mine Argo Standard pensiune Moise Theodor Theodor Mihalcea Monica Barbulescu Marina Dobrinescu
    AES 1 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Andrei Urzeala Bogdan Neacsu Serban Popescu
    AES 10 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Razvan Visoiu Celia Perpelea Ioana Popescu
    AES 11 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Alexandru Soare Catalina Procopie Bianca Nedelcu
    AES 2 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Matei Elena Daniela Cosmin Florin Apostol
    AES 3 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Diana Ionescu Adela Popovici Alexandra Dinu
    AES 4 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Ana Maria Iordache Maria Luciana Luca Tvardochlib Iascinschi Berthold Anton
    AES 5 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Irina Stefania Preda Teodora Olteanu Ioana Ionita
    AES 6 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Diana Dragomir Irina Puscasu Andrei Enache
    AES 7 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Irina Neagu Raluca Alexandru Georgiana Ciuparu
    AES 8 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Stefan Nedeloiu Tiberiu Mihai Filip Alexandru
    AES 9 AES Ploiesti Early hotel Curca Stefan Adrian Rudeanu Stefania Marin Vlad Dontu
    AES Câmpina AES Câmpina Early hotel Alin Postolache Alin Postolache Monica Ureche Theodora Dānescu
    Alaska Cervantes Debate Club Standard cămin Adriana Sora Andreea Huidan Mădălina Avram Said Sakuh
    Apa Cristalina ARGO Standard cămin Theodor Moise Ioana Stanciu Vladimir Nistorică Maria Popescu
    Aproape 21 Cervantes Debate Club Standard cămin Adriana Sora Corina Halcescu Andreea Moldovan Matei Angelescu
    Argo Survivors Argo Economic Standard cămin Teodor Sovaiala Neacsu Mihai Andrei Stoica Adriana Stoica
    Argorifer ARGO CNMV Standard cămin Moise Theodor Grigore Sabina Andreea Jianu Teodora Maria Tudose Andrada Gabriela
    AS- Cafeteca. AS Debate Standard cămin Bogdan Colceriu Ciugolia Robert Vlad Podobea Rucsandra Bratu
    Aura si-a schimbat echipa Mihai Viteazul Caracal Standard cămin Mihail Boșogea-Tudor Andrei Mihuț Adriana Pelmuș Aura Vîlciu
    Bacon lovers Cantemir Standard cămin Dragos Sassu Diana Toma Radu Brasov Ileana Negruțiu
    BBC Caracal Mihai Viteazul Caracal Standard cămin Mihail Boșogea-Tudor Andreea Buzatu Robert Buligai Mădălina Ciu
    BINKEYS Liceul Teoretic Zimnicea Standard cămin Slobozeanu Raluca-Ileana Curcafa Diana Valentina Necki Raphaella Tintarcu Paul-Ionut
    Blood Pandas Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Adina Căpîlnean Vlad Holban Ana-Maria Andreas
    Breaking Bad ARGO CNMV + LTSAA Standard pensiune Moise Theodor Ioana Rădulescu Mihai Tonsciuc Ioana Ionescu
    Cantemir Onesti 1 Cantemir Onesti Early cămin Ovidiu Codreanu Florin Valentin Borceanu Andrei-Thomas Ciocîrlan Mihnea-Mihai Matache
    Cantemireni Onești 2 Debate CNDC Standard cămin Ovidiu Codreanu Ana-Maria Mere-Albe Anastasia Roncea Afrăsinei Maria Melania
    CDAIS A CDAIS Standard cămin Marian Morosac Irina Ioana Măgureanu Georgiana Dima Mihai Alexandru Codreanu
    CDAIS B CDAIS Standard cămin Marian Morosac Diana Oloeru Ruxandra Pasarica Ilinca Berinde
    CDS 1 CDS Standard cămin Ioana Covei Ioana Neagu Petre Stoican Dora Damian
    CDS 2 CDS Standard cămin Ioana Covei Madalina Badarau Tabita Ene Tabita Miriuta
    Central 18 Central Debate Club Last Minute cămin Tiganas Radu Cimpoesu Adina Catrinel Radoi Rares Radulescu
    Chrome 1 Chrome Early cămin Dragos Nistor Balint Mario Raluca Cărare Sebastian Sofran
    Chrome 3 Chrome Timisoara Standard cămin Dragos Nistor Miruna Alexe Claudiu Capraru Denis Beleuta
    CNGŞ COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŞINCAI Standard pensiune BUZSOR LIGIA POPAN ANCA BÎRLE RAREŞ NECHITA IOANA
    CNNT – MIR Nu Standard cămin Stan Sorina Radu Stochiţa Ioana Ceposu Ioana Diaconescu
    CNNT-ASE nu Standard cămin Stan Sorina Alexandra Ilie Elisa Dan Sebastian Sprinceană
    CNRV A CNRV Roman Early hotel Simion Daniel-Octavian Pricope Daria Nagîț Vlad-Alexandru
    Cofrel Central Debate Club Last Minute cămin Radu Țigănaș Ciprian Alexe Andra Sabău Diana Meleșteu
    Cord RMS Cord Râmnicu Sărat Standard cămin Enică Ștefan Manea Ramona Ardeleanu Raluca Moise Andreea
    Cord-Cantemir 2 membri Cord,1membru Cantemir Standard cămin Enică Ștefab Enică Ștefan Grădinaru Alex Icătoiu Cosmin
    Costache Negri Tîrgu Ocna Costache Negri Tîrgu Ocna Standard pensiune Stăcescu Constantin Birtea Roxana Claudia Marinescu Andreea Irina Neghina Eduard
    Costi Forza Cantemir Standard cămin Dragos Sassu Voica Lupascu Horia Velciu Tenie Cosmin
    Cumetrie mioritica Cervantes Debate Club Early cămin Adriana Sora Alin Barbă Rivero Badea Vladimir Garcia
    DACII Clubul pentru Dezbateri Academice şi Confruntări Inteligente de Idei Early cămin Fabiola Chiriacescu Alexandra Duțu Andreia Tănăsescu Cătălin Ionel
    DB1 Drago-BATE Standard cămin Vasiliu Doiniţa Alexandru Alexandru Ungureanu Vlad Dominte Ştefan
    DB2 Drago-BATE Standard cămin Vasiliu Doiniţa Şuiu Abel Eliza Zai Floriştean Liviu
    Echipa Mea As Debate Standard cămin Bogdan Colceriu Victor Vătavu Miruna Moșoi Ana Moldovan
    F.A.T.ish Cantemir Standard cămin Sassu Dragos Augustin Turcan Stefan David Stefan Tiu
    fetele F rele Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Domnica Sandu Antonia Gabriela Ana Teiusianu
    FMLstan Cantemir Standard cămin Sassu Dragos Mihnea Savulescu Laura Stanculescu Florentina Mihalcea
    Hasdeu Spice Girls HDebate Standard cămin Andrei Tanasescu Ilinca Turcan Daniela Bulgariu Alexandra Patrolea
    Here For Beer Argo Standard cămin Moise Theodor Buzatu Roberta Filip Florin Cretu Alexa
    Idk Mihai Viteazul Caracal Early cămin Mihail Boșogea-Tudor Miruna Ciocăzanu Iulia Pîrlogea Ciprian David
    La anu’ pe vremea asta Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Carla Paun Sabina Piscan Radu Bulai
    Las Putas AS Debate/ SG Standard cămin Bogdan Colceriu Mara Reboșapcă Ilinca Ghiza Teodora Șerban
    Lazar Central Prințesa Munteniei Lazar Standard cămin Elena Sticlea Iulia Ionita Ionut Razvan Brusten Alexandru Giurgea
    Lazar Crew Lazar Standard cămin Elena Sticlea Andrei Constantin Paun Maria Marmureanu Alexandra Gabriela Miroiu
    Lazar Noisy Papers Lazar Standard cămin Elena Sticlea Andreea Enache Ana Coman Raluca Mihaela Tautu
    Leuştean ARGO CNMV Standard cămin Moise Theodor Luca Portik Ariana Simion Ioana Popa
    Might&Magic Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Iuliana Nyerges Victor Bajan Mihai Savastre
    MNM ARGO Standard cămin Moise Theodor Maria Ionescu Nikita Mărgărit Mălina Manole
    Narnia A Narnia Logic Standard cămin Orășanu Daniela Cosmina Vlad Ștefan Plaiu Tudor Ungurean
    Narnia B Narnia Standard cămin Orășanu Daniela Eduard Costea Bianca Cîtiea Claudia Elena Cășăriu
    Nicu Gane 1 Logos Standard cămin Ioan Caulea Bianca Elena Arsintescu Xenia Iacob Laura Sînziana Zancu
    Nicu Gane 2 Logos Standard cămin Ioan Caulea Daria Monoranu Bogdan Ivas Isabela Roanta
    Opozitiei Argo Standard cămin Alina Macelaru Andreea Craciun Stefan Dumitran Stefan Puscasu
    Papaya Central Debate Club Last Minute cămin Tiganas Radu Stefania Apostol Agata Tabacu Teodora Munteanu
    Pateu ARGO Standard cămin Alina Ioana Macelaru Miruna Dumitrache Denise Dumitru Mihai Zanfir
    Peppermint Tea Cantemir Standard cămin Cristea Cosmin Andreea-Emilia Manda Anca Andronache Tudor Popescu
    Pirotehnica AS Debate Standard cămin Bogdan Colceriu Iulia Ștefancu Theodora Gliga Annalisa Domeneghini
    Prinţesele LSD ARGO CNMV Standard cămin Moise Theodor Theodor Cucu David Deaconu Justin Popenciu
    Pro Chrome Chrome Standard cămin Patricia Poiț Andrei Toma Adina Ionescu Șoit Silviu
    Pro Debate 1 Pro Debate Arad Standard cămin Şoit Silviu Darius Negîrlă Solomon Vad Julean David
    Pro Debate 2 Pro Debate Arad Standard cămin Şoit Silviu Simina Dragoş Ile Bogdan Nagy Noemi
    Pro Debate 3 Pro Debate Arad Standard cămin Șoit Silviu Carina Cichi Buruiană Andrei Tâmplaru Dennis Roberto
    Pro Debate 4 Pro Debate Arad Standard cămin Șoit Silviu Ardelean Teodora Novak David Ardeleanu Titus
    Racoviţă A Racovita Cluj Standard cămin Moroşanu Alexandru Alexandra Drăgan Alexandru Moroşanu Andra Loşonţi
    Racoviţă X Racovita Cluj Standard cămin Moroşanu Alexandru Tudor Pervain Raluca Revici Dia Horea
    RAINBOW Liceul Teoretic Zimnicea Standard cămin Slobozeanu Raluca- Ileana Buzica Patricia- Alexandra Vlad Diana Claudia Peia Carmen Denisa
    Royals AES Ploiesti Early hotel Cristina Badea Irina Neagu Raluca Alexandru Ciuparu Georgiana
    SAVA A Sava Debate Club Early hotel Irina Tuca Irina, Tuca Sonia, Pavel Tudor, Musat
    Scoala de fete nr. 77 ARGO/ Lazar Standard cămin Moise Theodor Andreea Muresan Alice Chempf Miruna Mihaila
    SG 300 SG Debate Club Early cămin Guruianu Madalin Todoran Razvan Iftimie Stefan Rusu Ingrid
    SG Ardealul Sfantu Gheorghe Early cămin Madalin Guruianu Cristina Palade Denisa Balea Denis Onisoru
    SG Girls Debate Club Sfântu Gheorghe Early cămin Madalin Guruianu Adelina Sînziana Muntean Ioana Bogdana Munteanu Andra Marina Benedic
    sg simulare sfantu gheorghe Early cămin madalin guruianu bogdana ionescu robert grecu sergiu condrea
    SG Talking Heads Debate Club Sfantu Gheorghe Standard cămin Tordai Mihai Tordai Mihai Albert Briciu Vranceanu Edmond
    SG X Debate Club Sfantu Gheorghe Early cămin Madalin Guruianu Krista Salagean Ramona Vidican Ioan Profiroiu
    Sg3 Debate Club Sfantu Gheorghe Early cămin Guruianu Madalin Manole Alexandra Subtirelu Alexandra Chirovan Vlad
    solaris CORD Rm.Sarat-CHROME-LTMV Debate Club Standard cămin Enica Stefan Mahagna Dania Aida Alexandra Firescu Andrei Ranisav
    Ștefan Pușcașu ARGO CNAIC Early cămin Alina Ioana Macelaru Luca Maria Cezara Ilie Florin Zamfir Valentin
    team zulu Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Laura Marin Ionut Apahidean Ioana Stefania Petre
    Tequila Central Debate Club Last Minute cămin Radu Tiganas David Copoeru Ioana Baban Stefania Vergelea
    The peanuts ARGO Standard pensiune Marius Petcu Maria Radulescu Cristina Rucareanu Alina Dumitru
    Tot ăia Special: ARGO, Lazar, Central Early cămin Daria Patrascoiu Daria Patrascoiu Lucian Cimpeanu Claudiu Toader
    Unity Unirea Standard cămin Bianca Maller Dumitrescu Alina Luiza Farkas Bianca Maller
    Wind rebels Pache Standard cămin Bogdan Draghicescu Raluca Colceri Alexandra Raluca Luca M. Mihailescu
    Word Up A Word Up Standard cămin Livia Rusu Obreja Vlad Gabriel Codreanu Smaranda Iancu Teodor Radu
    Word Up B Word Up Standard cămin Livia Rusu Bianca Stefana Rotaru Andrei Vasiliu Vladut-Adrian Cojocariu
    Word Up C Word Up Standard cămin Livia Rusu Roxana Grigorovici Roxana Trinca Maria Caunii
    Word Up D Word Up Debate Club Standard cămin Livia Rusu Georgiana Răşchitor Robert Chihaia Andreea Popa

No comments yet.

Join the Conversation