120 DE ECHIPE ÎNSCRISE PENTRU S.G. VII !

VĂ MULȚUMIM MULT PENTRU INTERES ȘI ÎNCREDERE!
Vă rugăm să verificați dacă sunt neconcordanțe și să ne anunțați pentru a le remedia.

Următoarea fază este să confirmați înscrierea echipelor prin achitarea taxei de participare până cel mai târziu în 10 februarie.

ESTE O ONOARE PENTRU NOI SĂ VĂ AȘTEPTĂM CU DRAG, LA SFÂNTU GHEORGHE!

Arad Pro Debate 1
Arad Pro Debate 2
Bacau CMC
Bacau The Debaters’ League 1
Bacau The Debaters’ League 2
Bacau The Debaters’ League 3
Bacau The Debaters’ League 4
Botosani CTGA
Brasov Imbattibili
Brasov AVIS
Brasov Saguna 1
Brasov Saguna 2 (Ego)
Brasov Saguna 3
Brasov Saguna 4
Brasov Saguna 5
Brasov Xpressing trio
Buc Central Anexa
Buc Cantemir
Buc Cantemir
Buc Central Schmetterling
Buc TBF
Buc Pache Triplu-A
Buc Lazar 1
Buc Lazar 2
Buc Lazar 3
Buc Lazar 4
Buc Lazar 5
Buc Lazar 6
Buc Lazar 7
Buc Lazar 8
Buc Lazar 9
Buc KRETZULESCU 1
Buc Mizerabilii CENTRAL
Buc Caragiale I
Buc Caragiale II
Buc Caragiale III
Buc Flower power
Buhusi Buhusi 1
Buhusi Buhuși 2
Buhusi Buhuși 3
Buzau AK 47
Buzau Temerarii
Buzau 191 SUD 
Buzau Anonymus
Buzau STRIX 
Campina Specii AES
Caracal GBB
Cluj Balcescu A
Cluj Balcescu B
Cluj Balcescu C
Cluj Balcescu D
Cluj Balcescu E
Cluj Racovita/Balcescu
Cluj Racovita A
Cluj Racovita B
Cluj Racovita C
Cluj Racovita D
Cluj Racovita E
Cluj Racovita F
Cluj Balcescu/ISC
Constanta TAIFUN
Constanta Socrates 1
Constanta SOCRATES 2
Constanta Debate team
Constanta Debate boys
Constanta Pontium
Focsani Seism
Iasi CDAIS B
Iasi CDAIS A
Iasi CDAIS C
Iasi LEVEL
Oradea Gojdu
Ploiesti AES A 
Ploiesti AES CK
Ploiesti AES A
Ploiesti AES PP
Ploiesti Asasinii indieni AES
Ploiesti AES X
Ploiesti ARGO A
Ploiesti ARGO All Star
Ploiesti ARGO 3xI
Ploiesti Lego my ego AES
Ploiesti ARGO CIA
Ploiesti ARGO Robosapiens
Ploiesti ARGO MnMs
Ploiesti ARGO ODST
Ploiesti AES ICS
Ploiesti AES SNA
Ploiesti ARGO WW3
Ploiesti ARGO 1
Ploiesti ARGO Wiz
Ploiesti ARGO 2
Ploiesti ARGO 10
Rosiori Russenart
Satu Mare SOCRATE 1
Satu Mare SOCRATE 2
Sf. Ghe. Brancusi
Sf. Ghe. SG 1
Sf. Ghe. SG 2
Sf. Ghe. SG 3
Sf. Ghe. SG 4
Sf. Ghe. SG 5
Sf. Ghe. SG 6
Suceava Dialectica
Tg Ocna Pegasus
Tg Ocna CORD
Tg Ocna Rookyes
Timisoara Solaris1
Timisoara Solaris2
Timisoara Solaris3
Timisoara Chrome-Solaris
Timisoara Chrome 1
Timisoara Chrome 2
Timisoara Chrome 3
Timisoara Chrome 4
Timisoara Chrome 5
Turda CRD 1
Turda CRD 2
Turda CRD 3
Vaslui Achtung

No comments yet.

Join the Conversation